ריקוד - פורטל ריקודים , בתי ספר לריקוד ,רקדנים, רקדניות, סלסה, מחול, פלמנקו, קפואירה, ריקודים סלוניים,נולד לרקוד

הפורטל הברזילאי בהרצה...    ברזיל בתל אביב - מסיבה ברזילאית כל שישי ב RESORT    

להקת אולודום - ברזיל

כל מי שביקר בקרנבל בסלבדור, בירת מדינת באהיה בברזיל לא יכול היה שלא להידבק בהלמות התופים של אולודום, וימים רבים לאחר החגיגה הגדולה בעולם, דומה היה שליבו ממשיך להלום בקצב התופים האפרו-ברזילאי של המפורסמת בלהקות ברזיל, קצב מיוחד במינו ללהקה הזו ש"נולד" תוך שילוב הסמבה המסורתית הברזילאית עם המקצבים האפרו-קריביים.
להקת אולודום
להקת אולודום
כתבות נוספות
ההופעות של להקת OLODUM מברזיל בארץ
קרנבל ברזיל - חוויותיו של אייבי בקרנבל הברזילאי
ראשיתו והתפתחותו של קרנבל ברזיל
קרנבל 2005 – ברזיל סלבדור באהיה
כתבות נוספות
הקרנבל הברזילאי
ריקוד החיזור - קרימבו
הריקוד האסור - למבדה
מהי בטוקדה?
כתבות נוספות

אולודום הוקמה עוד בשנת 1979 כדי לרכז סביב המועדון שלה (המהווה מעין מתנ"ס מקומי בפלוריניו - החלק העתיק של סלבדור) פעילות חברתית של בני נוער סביב נושא המוסיקה  וכלי ההקשה. הפעילות הזו עזרה למאות נערים להימנע מחיי פשע, סמים וזנות ולנתב את כל האנרגיות שלהם וההורמונים הגועשים בנגינה על תופים. המועדון החברתי הזה והלהקה המורכבת מהמוכשרים בנגניו באו להילחם בגזענות, להגביר את המודעות והגאווה האפרו-ברזילאית ולחתור לשיוויון זכויות ומעמד עבור החברה השחורה בברזיל, צאצאי העבדים שהגיעו במשך מאות בשנים ממערב אפריקה.

הלהקה הייתה חלק בלתי נפרד מאלבומו הנפלא של פול סיימון "מקצב הקדושים" Rythm of the Saints, הופיעה בקליפ המדהים של מייקל ג'קסון לשירו "They don't care about us", והיא מלווה את כל כוכביה הגדולים של ברזיל בהקלטות ובהופעות. הלהקה עצמה הוציאה עד היום למעלה מעשרים אלבומים ועוד היד נטויה.

ההופעות שלה הם קרנבל בזעיר אנפין - התופים, הקצב, המוסיקה והריקוד סוחפים את הקהל עדלאידע. תשכחו מלשבת על הכסאות - הכינו נעלי ריקוד.

 

 

 

 

 

 תגובות הוסף תגובה
לא רשומות תגובות למאמר זה.

 


בניית אתרים , מתווך , חברת הובלות Cargo MS , קורס נדל"ן ,תוכנת הנהלת חשבונות מנג'ר , שי לעץ גיזום עצים , צלילה חופשיתארז מנעולים תל אביבהמלצות פורטל ריקוד , תריסי נירשני יעקובי מעצבת תכשיטים , תקליטן , קורס סקיפרים במועדון יאכטות BlueWave ,  הפרעות אכילה ,רונן ברק עורך דין תאונות דרכים , עורך דין מסחריהרכב בוסה טריו , Matinee Cosmetics