ריקוד - פורטל ריקודים , בתי ספר לריקוד ,רקדנים, רקדניות, סלסה, מחול, פלמנקו, קפואירה, ריקודים סלוניים,נולד לרקוד

דניאל גל - מורה לבלט קלאסי \ מודרני
התמחות: בלט קלאסי \ מודרני
ימים פנויים: יום א - בוקר/ערב, יום ב - ערב, יום ג - ערב, יום ד - ערב, יום ה - ערב, יום ו - בוקר/ערב, יום שבת - בוקר/ערב

אנדריי - מורה לבלט קלאסי, פנטומימה, משחק
התמחות: בלט קלאסי, פנטומימה, משחק
ימים פנויים: ג-ה - ערב

אמירה אדמון - מורה לפלמנקו
התמחות: פלמנקו
ימים פנויים: יום א - בוקר, יום ב - ערב, יום ג - בוקר, יום ה - בוקר, יום ה - ערב

אופיר גז - רקדן מקצועי, מורה למחול, כוריאוגרף
התמחות: רקדן מקצועי, מורה למחול, כוריאוגרף
ימים פנויים: יום א - בוקר/ערב, יום ג - בוקר, יום ד - בוקר/ערב, יום ו - בוקר/ערב, יום שבת - בוקר/ערב

זוהר שגיא - מורה לג'אז, לירי, מודרני
התמחות: ג'אז, לירי, מודרני
ימים פנויים: יום א - בוקר, יום ב - ערב, יום ג - ערב, יום ד - ערב, יום ה - ערב, יום ו - בוקר

תמי כץ לוריא - מורה לבלט קלאסי ומחול מודרני
התמחות: קלאסי ומודרני
ימים פנויים: יום א - בוקר, יום ב - בוקר, יום ג - בוקר/ערב, יום ד - בוקר, יום ה - בוקר/ערב, יום ו - בוקר,
יום שבת - בוקר/ערב

איריס ברכר - מורה לג'אז, ג'אז לירי ומחול מודרני
התמחות: ג'אז ומודרני
ימים פנויים: יום א - בוקר, יום ב - בוקר, יום ג - בוקר/ערב, יום ד - בוקר/ערב, יום שבת - ערב

דפנה קניג - מורה למודרני ולקומפוזיציה
התמחות: מורה למודרני ולקומפוזיציה
ימים פנויים: יום ב - בוקר/ערב, יום ג - בוקר, יום ד - בוקר, יום ה - בוקר/ערב

ענבל גלעד - מורה לג'אז
התמחות: ג'אז
ימים פנויים: א'-ה' בוקר/ערב

דליה פרץ - מורה למודרני
התמחות: מודרני
ימים פנויים: יום א - בוקר/ערב, יום ב - בוקר, יום ג - בוקר/ערב, יום ה - בוקר

נטע שיזף - מורה, רקדנית וכוריאוגרפית לפלמנקו
התמחות: פלמנקו
ימים פנויים: יום א - ערב, יום ג - בוקר, יום ד - ערב

יעל וכטר - מורה למחול מודרני
התמחות: מחול מודרני
ימים פנויים: יום א - בוקר/ערב, יום ג - ערב, יום ה - ערב

דורין קאשי - מורה לתנועה יצירתית לגיל הרך, ג'ימבורי, מחול מודרני
התמחות: תנועה יצירתית לגיל הרך, ג'ימבורי, מחול מודרני
ימים פנויים: יום א - בוקר/ערב, יום ב - בוקר, יום ג - בוקר, יום ד - בוקר, יום ה - בוקר, יום ו - בוקר, יום שבת - בוקר/ערב

ליהי מימון - מורה לפלמנקו וקומפוזיציה
התמחות: פלמנקו וקומפוזיציה
ימים פנויים: א'-ה' בוקר/ערב

רעות סיון - מורה להיפ הופ, ג'אז
התמחות: ג'אז
ימים פנויים: א'-ה' בוקר/ערב

דליה פרץ - מורה למודרני קלאסי ותנועה לגיל הרך
התמחות: מודרני קלאסי ותנועה לגיל הרך
ימים פנויים: יום א - בוקר/ערב, יום ב - בוקר, יום ג - בוקר/ערב, יום ד - בוקר, יום ה - בוקר

אדר מירון - מורה לפלמנקו
התמחות: פלמנקו
ימים פנויים: יום ב - ערב

יעל נעים - רקדנית יוצרת ומורה מקצועית לריקודי בטן
התמחות: רקדנית יוצרת ומורה מקצועית לריקודי בטן
ימים פנויים: יום א - בוקר, יום ב - ערב, יום ג - ערב, יום ד - בוקר

דורית מילמן - ריקודים סלוניים ולטיניים, מורה מוסמכת לסטריפדאנס
התמחות: ריקודים סלוניים ולטיניים, מורה מוסמכת לסטריפדאנס
ימים פנויים: א'-ו' בוקר/ערב, שבת-ערב

הדס קיסר - מורה להיפ הופ
התמחות: היפ הופ
ימים פנויים: יום ג - בוקר/ערב, יום ד - בוקר/ערב, יום ה - בוקר

מוטי דביר - מורה להיפ הופ
התמחות: היפ הופ
ימים פנויים: א-ה' בוקר/ערב

סיון קרמונה - מורה להיפ הופ
התמחות: היפ הופ
ימים פנויים: יום א - ערב, יום ג - ערב

אילנית גילעדי אשורוב - מורה לג'אז ומודרני
התמחות: ג'אז ומודרני
ימים פנויים: יום א - בוקר, יום ג - בוקר/ערב, יום ה - בוקר

מרקוס שולקין - מורה לטנגו ארגנטינאי
התמחות: מורה לטנגו ארגנטינאי
ימים פנויים: יום ב - בוקר/ערב, יום ג - בוקר, יום ד - בוקר/ערב, יום ה - בוקר, יום ו - ערב, יום שבת - ערב

מעיין מלכה - מורה לגאז, מודרני, היפ הופ, קלאסי, מחול לגיל הרך
התמחות: גאז, מודרני, היפ הופ, קלאסי, מחול לגיל הרך
ימים פנויים: יום א - בוקר, ימים ב'-שבת - בוקר/ערב

ענת שאולי - מורה לבלט קלאסי, בוגרת R.A.D
התמחות: בלט קלאסי
ימים פנויים: א, ג, ד בשעות הערב, יום ו' בבוקר

אביגיל רובין - מורה למחול עכשווי , הסמכה בביה"ס הגבוה the theater school, Amsterdam Holland
התמחות: מחול עכשווי
ימים פנויים: ימי א,ה - בוקר, ימי ב,ג - ערב

לילך בן עמי - מדריכה לריקודים לילדים ונוער
התמחות: מדריכה לריקודים לילדים ונוער
ימים פנויים: ימים: א, ב, ד, ה, שבת - ערב, ימים: ו, שבת - בוקר

מיטל יעקב - מורה לבלט קלאסי ומחול מודרני , הסמכה באקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים
התמחות: בלט קלאסי ומחול מודרני
ימים פנויים: שבת בוקר וערב

זהר רוזליס - מורה לג'אז מודרני, גיל הרך, קלאסי, הסמכה במכללת סמינר הקיבוצים
התמחות: בלט קלאסי
ימים פנויים: א,ד - ערב. ב,ה - בוקר

עדה אלוני - מורה לבלט קלאסי, הסמכה במכללת B.ACADEMY
התמחות: בלט קלאסי
ימים פנויים: ימים א ,ד,ו, שבת - כל היום. ימים ב,ג,ה - בוקר

מעין מנור-הרפז - מורה לבלט קלאסי , הסמכה בסמינר הקיבוצים במסלול מצטיינים
התמחות: בלט קלאסי
ימים פנויים: יום א - בוקר, יום ב - ערב, יום ג - בוקר וערב, יום ה - בוקר וערב

עינב צדוק - מורה לג'אז מודרני , הסמכה בסטודיו B
התמחות: ג'אז מודרני
ימים פנויים: ימים א, ב , ג, ד, ה , ו , ושבת - כל היום.

רחלי זהר - מורה לקומפוזיציה, ג'אז, מחזות זמר , הסמכה באקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים
התמחות: מורה לקומפוזיציה ולפילאטיס
ימים פנויים: ימים א, ב, ג, ד - ערב , ימים ה, ו - בוקר

קורין מנדלסון - מורה למודרני , הסמכה בסמינר קיבוצים
התמחות: מודרני
ימים פנויים: ימים ג , ה , שבת - כל היום , יום ו - ערב

ענבל וולמן - מורה לריקודי מחזות זמר, הסמכה באקדמיה למחול
התמחות: ריקודים סלוניים ולטיניים וריקודי מחזות זמר
ימים פנויים: יום א - בוקר, יום ב - ערב, יום ד - בוקר וערב, יום ה - בוקר וערב

יפעת מרציאנו - מורה לג'אז , הסמכה בוינגייט
התמחות: ג'אז
ימים פנויים: ב ' ,ד' , ה' - בוקר , ימים ג' , ו' , שבת - כל היום .

סמדר שריר - מורה לג'אז , הסמכה בוינגייט
התמחות: ג'אז
ימים פנויים: ימים ב' , ה' - כל היום

לורי ביטון - מורה לג'אז , הסמכת מדריכה
התמחות: ג'אז
ימים פנויים: א' , ב' , ג' , ד' , ה' - ערב , יום שבת - כל היום

רעות פבין - מורה לג'אז , הסמכה במכון וינגייט
התמחות: ג'אז
ימים פנויים: א' , ב' , ג' , ד' , ה' - בוקר

לימור ח - מורה לג'אז. תעודת הסמכה- מדריכת ג'אז, מטעם סטודיו B
התמחות: ג'אז, היפ הופ, סטריט ג'אז.
ימים פנויים: ימים ב,ד,ה,שבת - ערב, יום ו - בוקר

תמיר סברוב- מורה להיפהופ, הסמכה באוניברסיטת ת"א
התמחות: היפהופ
ימים פנויים: יום א, ב, ג , ו' - כל היום , יום ה , שבת - בוקר

מיכל פל - מורה להיפהופ, הסמכה בסמינר קיבוצים
התמחות: היפהופ
ימים פנויים: ג , ד - ערב

ורדית קהלני - מורה לסלסה, הסמכה בלטינגייט
התמחות: סלסה
ימים פנויים: יום ב,ג,ד - ערב

יבגני דודקין - מורה לריקודים סלונים ולטיניים , הסמכה באוניברסיטה להוראה
התמחות: ריקודים סלונים ולטיניים
ימים פנויים: ימים א' , ד', ה' - בוקר ימים ב', ג' , ו' , שבת - כל היום

ניבי קציר - מורה לתנועה לגיל הרך , הסמכה בוינגייט
התמחות: תנועה לגיל הרך
ימים פנויים: א' - ו' - כל היום

יניב ביצצו - מורה לסלסה
התמחות: סלסה
ימים פנויים: ימים: א, ב, ג, ד, ה - בוקר/ערב, יום ו - בוקר

תמרי גונזלס ים - מורה לפלמנקו , הסמכה בספרד
התמחות: פלמנקו
ימים פנויים: ימים ג', ד' - ערב

דניאל יניב - מורה לפולקלור ומחול מזרחי, הסמכה בסטודיו ערבסק
התמחות: פולקלור ומחול מזרחי
ימים פנויים: ימים ב, ג , ד , ה, ו - ערב שבת - כל היום

קרן אלפסי - מורה לריקודי בטן, הסמכה בסדנה של מירי אלון
התמחות: ריקודי בטן
ימים פנויים: ימים: א,ג,ד,ה,ו - בוקר, יום שבת - בוקר וערב

זוהר רבינוביץ'- מורה לתנועה וקונטאקט , הסמכה באקדמיה ע"ש רובין בירשוליים
התמחות: תנועה וקונטאקט
ימים פנויים: ימים א, ב, ג , ו - בוקר , יום ד , ה- כל היום

שי ביאו - מורה לריקודי בטן ומחול מזרחי, הסמכה בוינגייט
התמחות: ריקודי בטן ומחול מזרחי
ימים פנויים: א,ב,ד,ה,ו - בוקר, ימים ב,ג - ערב

עופרי פורת - מורה לריקודי בטן ומחול מזרחי , הסמכה במכון וינגייט
התמחות: ריקודי בטן ומחול מזרחי
ימים פנויים: ימים ב, ד - בוקר

שרה אלמליח - מורה לריקודי עם , הסמכה בגבעת וושינגטון
התמחות: ריקודי עם
ימים פנויים: ימים א,ב,ג,ד,ה - בוקר וערב

לילך בן עמי - מדריכה לריקודים לילדים ונוער
התמחות: מדריכה לריקודים לילדים ונוער
ימים פנויים: ימים: א, ב, ד, ה, שבת - ערב, ימים: ו, שבת - בוקר

אלכס יעקובוב - מורה לריקודים סלונים ולטינו אמריקאים
התמחות: ריקודים סלונים ולטינו אמריקאים
ימים פנויים: א,ב,ג,ד,ה - ערב

אביגיל גולדשטיין - מורה לבלט קלאסי, מחול מודרני, תנועה יצירתית, אימפרוביזציה, קומפוזציה
התמחות: מורה לבלט קלאסי, מחול מודרני, תנועה יצירתית, אימפרוביזציה, קומפוזציה
ימים פנויים: יום א - בוקר, יום ג - בוקר, יום ד - בוקר, יום ה - בוקר/ערב, יום ו - בוקר/ערב, יום שבת - בוקר/ערב

שרון בורשטיין - מורה למחול ותיאטרון מחול
התמחות: מחול ותיאטרון מחול
ימים פנויים: ימי א,ד - בוקר וערב, ימי ג,ה - בוקר, יום ד - ערב

מאיה רון - מורה לבלט קלאסי , ג'אז , הסמכה במכללת סמינר הקיבוצים
התמחות: בלט קלאסי , ג'אז
ימים פנויים: יום א - בוקר, ימי ב,ד - ערב

נטלי מרגלית - מורה לבלט קלאסי , הסמכה באקדמיה למחול בירושלים
התמחות: בלט קלאסי
ימים פנויים: ימים א,ו - בוקר, ימי ג,ד,ה - ערב

ענת מנור - מורה למודרני, אימפרוביזציה וג'אז, הסמכה במחול מסמינר הקיבוצים
התמחות: מודרני, אימפרוביזציה וג'אז
ימים פנויים: א,ד - ערב, יום ו - בוקר

אמבר עמיר - מורה לפאנקי-ג'אז, מחזות זמר, סטריפדאנס וריקודי שורות לטיניים
התמחות: פאנקי-ג'אז, מחזות זמר, סטריפדאנס וריקודי שורות לטיניים
ימים פנויים: ימי א,ב,ג,ד,ה,ו - בוקר, יום ד - ערב

אתי-שליו נימני - מורה לתנועה לגן חובה, הסמכה בסטודיו B
התמחות: תנועה לגן חובה
ימים פנויים: ימי א, ג, ה - בוקר, ימי ב, ד, ה - ערב

דויד בר-לב - מורה לסווינג, הסמכה בStudio - Club Dance 2000
התמחות: סווינג
ימים פנויים: א-ה - בוקר וערב, יום ו - בוקר

שרון בויוק - מורה למחול לבתי-ספר, ג'אז ופולקלור ישראלי/עכשווי, הסמכה בסמינר הקיבוצים
התמחות: מחול לבתי-ספר, ג'אז ופולקלור ישראלי/עכשווי
ימים פנויים: ימי א,ג,ד,ה,ו - בוקר, ימי ד,ה - ערב

לנה גריבניקוב - מורה לקלאסי,מודרני,תנועה לגיל הרך , הסמכה: תואר ראשון במחול
התמחות: קלאסי, מודרני, תנועה לגיל הרך
ימים פנויים: א - שבת בוקר וערב

מירב יעקב - מורה לסטפס , בעלת תעודת הוראה בין לאומית A.I.D.T לסטפס
התמחות: מורה לסטפס
ימים פנויים: א,ב - בוקר. ב,ג,ה - ערב

אביגל שניר - מורה למחול קלאסי ומודרני , הסמכה באקדמיה למוסיקה ולמחול בירושליים
התמחות: מחול קלאסי ומודרני
ימים פנויים: א,ב,ג,ד,ה,ו,שבת - ערב. ו,שבת - בוקר.

אורית ברקוביץ' - מורה לג'אז,היפ הופ, פאנקי, הסמכה בוינגייט
התמחות: ג'אז,היפ הופ, פאנקי
ימים פנויים: א,ב,ג,ד,ה,ו - בוקר. א,ב,ג,ד - ערב.

הגר גזית - מורה לג'אז - מודרני, הסמכה במכון וינגייט
התמחות: ג'אז - מודרני
ימים פנויים: ב,ג,ד,ה,ו - בוקר. ב,ג,ה - ערב.

מעין קלפוס - מורה לתנועה לגיל הרך, הסמכה במכללת וינגייט
התמחות: תנועה לגיל הרך
ימים פנויים: א,ב,ג,ד,ו,שבת - בוקר. א,ב,ג,ד,ה,ו,שבת - ערב.

מוטי דביר - מורה להיפ הופ ופאנקי
התמחות: היפ הופ ופאנקי
ימים פנויים: א,ב,ג,ד,ה,ו,שבת

אילנית גלעדי אשורוב - מורה לג'אז, הסמכה בסמינר הקיבוצים
התמחות: ג'אז
ימים פנויים: א,ב,ד,ה,שבת - ערב. ב,ו,שבת - בוקר.

הדס קרניאל כדורי - מורה למחול מודרני, הסמכה בסמינר הקיבוצים
התמחות: מחול מודרני
ימים פנויים: א,ב,ג,ד,ו - בוקר. א,ב,ד,ה - ערב

בינה רביץ - מורה לבלט קלאסי, הסמכה במכון וינגייט
התמחות: בלט קלאסי
ימים פנויים: ג,ו,שבת - בוקר. ה,שבת - ערב

שלי קלינג - מורה לבלט קלאסי, מודרני למבוגרים, הסמכה בביה"ס של להקת המחול רמברט, לונדון
התמחות: בלט קלאסי, מודרני למבוגרים
ימים פנויים: א,ב,ג,ד,ה,ו - בוקר. א,ב,ג,ד,ה,ו - ערב

לילך שגיא-שבת - מורה לג'אז ומחול יצירתי לגיל הרך , הסמכה בסמינר הקיבוצים
התמחות: ג'אז ומחול יצירתי לגיל הרך
ימים פנויים: א,ב,ג,ד,ה,ו - בוקר. א,ב,ג,ד,ה - ערב

יוליה זלטקוב - מורה להיפ הופ, תנועה לגיל הרך, הסמכה ב B Academy
התמחות: היפ הופ
ימים פנויים: א,ב,ג,ד,ה,ו - בוקר. א,ב,ג,ד,ה,ו - ערב

דורית רומצקי - מורה לבלט קלאסי ומודרני, הסמכה בסמינר הקיבוצים
התמחות: בלט קלאסי ומודרני
ימים פנויים: א,ב,ג,ד,ה,ו - בוקר. א,ב,ד - ערב

מורן לוין - מורה לג'אז, קלאסי, הסמכה בוינגייט, האקדמיה למחול
התמחות: ג'אז, קלאסי
ימים פנויים: א,ד - ערב. ו - בוקר

הילה הכהן - מורה לג'אז היפהופ וג'אז מודרני, הסמכה בוינגייט
התמחות: ג'אז היפהופ וג'אז מודרני
ימים פנויים: א,ב,ג,ד,ה,ו,שבת - בוקר. א,ב,ג,ד,ה,ו,שבת - ערב

לירון דותן - מורה למודרני, קלאסי, הסמכה האקדמיה למוסיקה ומחול
התמחות: מודרני, קלאסי
ימים פנויים: א,ב,ג,ד,ה,שבת - בוקר. א,ב,ג,ד,ה,שבת - ערב

מריאנה איידלמן - מורה לג'אז והיפ הופ, הסמכה בוינגייט
התמחות: ג'אז והיפ הופ
ימים פנויים: יום א - בוקר/ערב, יום ב - ערב, יום ג - בוקר, יום ד - בוקר/ערב, יום ה - ערב, יום ו - בוקר/ערב, יום שבת - בוקר/ערב

נטלי מרגלית - מורה לבלט קלאסי, גיל הרך, הסמכה באקדמיה למחול בירושלים
התמחות: בלט קלאסי, גיל הרך
ימים פנויים: ימי ב,ג,ה - בוקר. ימי ב,ג,ה - ערב.

ענת מנור - מורה למודרני, קומפוזיציה, ג'אז, היפ-הופ, הסמכה בסמינר הקיבוצים
התמחות: מודרני, קומפוזיציה, ג'אז, היפ-הופ
ימים פנויים:ימי א,ב,ג,ד,ה - בוקר. ימי ב,ה - ערב.

דנה שוקר - מורה למודרני, קלאסי וקומפוזיציה, הסמכה במכללת סמינר הקיבוצים
התמחות: מודרני, קלאסי וקומפוזיציה
ימים פנויים: ימי א,ב,ג,ד,ה,ו - בוקר. ימי א,ג,ד - ערב

רעות סיון - מורה לג'אז,היפ הופ, הסמכה ב STUDIO B
התמחות: בלט קלאסי
ימים פנויים: ימי א,ב,ג,ד,ה,ו,שבת - בוקר. ימי ג,ו,שבת - ערב

אמבר עמיר - מורה לריקוד, הסמכה ב b אקדמי
התמחות: בלט קלאסי
ימים פנויים: ימי א,ב,ג,ד,ה,ו,שבת - בוקר. ימי א,ב,ג,ד,ה,ו,שבת - ערב.

שרון בורשטיין - מורה לתיאטרון מחול- תיאטרון פיזי וקומפוזיציה במחול, הסמכה בסמינר הקיבוצים
התמחות: תיאטרון מחול- תיאטרון פיזי וקומפוזיציה במחול
ימים פנויים: א,ב,ג,ד,ה - בוקר, ד - ערב.

סלעית בן ארויה - מורה למודרני, ג'אז, הכנה לבלט, שיעורי טכניקה, הסמכה בסמינר הקיבוצים
התמחות: מודרני, ג'אז, הכנה לבלט, שיעורי טכניקה
ימים פנויים: ימי א,ב,ג,ד,ה,ו - בוקר. ימי א,ג - ערב

יונית גוטפריד - מורה למחול מודרני , הסמכה בסמינר הקיבוצים
התמחות: מחול מודרני
ימים פנויים: ימי א,ב,ג,ד,ה - בוקר, ימי ב,ג,ד - ערב

מורן רון - מורה להגיל הרך + קלאסי עד גיל תיכון + פלמנקו +ריקודי עם, הסמכה בסמינר הקיבוצים
התמחות: הגיל הרך + קלאסי עד גיל תיכון + פלמנקו +ריקודי עם
ימים פנויים: יום א - ערב, יום ב - ערב

רונית בקמיסטר - מורה להיפהופ, ג'אז הסמכה בוינגייט
התמחות: היפהופ, ג'אז
ימים פנויים: יום ג - בוקר, ימי ג,ה - ערב

נימה יעקבי - מורה לקומפוזיציה , הסמכה ב MA Laban Centre London
התמחות: קומפוזיציה
ימים פנויים: ימי א,ב,ג,ד,ו - בוקר

גנית פרנקן - מורה לג'אז והיפ פופ , הסמכה בוינגייט
התמחות: ג'אז והיפ פופ
ימים פנויים: ימי א,ב,ו - בוקר

לירן יעלה חן - מורה לבלט מודרני וג'אז, הסמכה בסמינר הקיבוצים
התמחות: בלט מודרני וג'אז
ימים פנויים: ימי א,ג - בוקר, ימי א, ג -ערב

שלומית חינסקי - מורה למחול מודרני קומפוזיציה, הסמכה במכללת סמינר הקיבוצים
התמחות: מחול מודרני קומפוזיציה
ימים פנויים: ימי א,ב,ג,ה - בוקר, ימי ב,ה - ערב

אבי סוכר - מורה לסלוניים, הסמכה בביה"ס "ארתור מארי"
התמחות: ריקודים סלוניים ולטיניים
ימים פנויים: ימי ב,ה,שבת - בוקר, ימי ג,ד - ערב

מאיה ורדי - מורה לקלאסי, מודרני, יצירתי ותנועה לגיל הרך, הסמכה בסמינר הקיבוצים
התמחות: קלאסי, מודרני, יצירתי ותנועה לגיל הרך
ימים פנויים: ימי א,ב,ג,ד,ה - ערב

מיכל גוטרמן - מורה למחול מודרני וקומפוזיציה, הסמכה בסמינר הקיבוצים
התמחות: מחול מודרני וקומפוזיציה
ימים פנויים: ימי א,ב,ג,ד,ה,ו - בוקר, ימי ב,ג,ד,ה - ערב

דנה שוקר - מורה לג'אז וסגנונותיו, מודרני, קלאסי וקומפוזיציה, הסמכה במכללת סמינר הקיבוצים
התמחות: ג'אז וסגנונותיו, מודרני, קלאסי וקומפוזיציה
ימים פנויים: ימי א,ב,ג,ד,ה - בוקר, יום ד - ערב

רעות סיון - מורה לג'אז,היפ הופ, הסמכה ב PHILADELPHIA DANCE SCHOOL-SREET JAZZ,STUDIO B
התמחות: ג'אז,היפ הופ
ימים פנויים:ימי א,ב,ג,ד,ה,ו,שבת - בוקר, ימי א,ג,ו,שבת - ערב

יעל שני - מורה לבלט קלאסי וג'אז, הסמכה בסמינר הקיבוצים
התמחות: בלט קלאסי וג'אז
ימים פנויים: ימי ב,ג,ד,ה - בוקר

מאיה הברמן - מורה לג'אז ומודרני, הסמכה במכללת סמינר הקיבוצים
התמחות: ג'אז ומודרני
ימים פנויים: ימי א,ב,ג,ד,ה,ו,שבת - בוקר, ימי א,ג,ד,שבת - ערב

טל לוי - מורה להיפהופ, הסמכה בוינגייט
התמחות: היפהופ
ימים פנויים: יום ה - בוקר, ימי א,ב,ג,ה - ערב

שלומית חינסקי - מורה למודרני קומופוזיציה גיל הרך, הסמכה בסמינר הקיבוצים
התמחות: מודרני קומופוזיציה גיל הרך
ימים פנויים: ימי א,ב,ג,ה - בוקר, ימי ב, ה - ערב

נטלי מרגלית - מורה לבלט קלאסי, גיל הרך, הסמכה באקדמיה למוסיקה ולמחול
התמחות: בלט קלאסי, גיל הרך
ימים פנויים: ימי ב,ג,ה - בוקר, ימי ב,ג,ה - ערב

תמר חכם - מורה ליוגה, הסמכה במשכן היוגה
התמחות: יוגה
ימים פנויים: ימי ב,ג,ד,ה,ו - בוקר, ימי א,ב,ד - ערב

מאיה קלימי - מורה לג'אז
התמחות: ג'אז
ימים פנויים: ימי א,ג,שבת - בוקר, ימי א,ב,ג,ד,ה,ו,שבת - ערב

הילה חי - מורה למחול מודרני ובלט קלאסי, הסמכה באקדמיה למחול בירושלים
התמחות: מחול מודרני ובלט קלאסי
ימים פנויים: ימי ב,ג,ד,ה,ו - בוקר, ימי א,ב,ג,ד,ה - ערב

אורית שלום - מורה לריקוד אירי , הסמכה בתהליך
התמחות: ריקוד אירי
ימים פנויים: ימי א,ב,ד,ה - ערב

יוליה זלטקוב - מורה להיפ הופ , הסמכה ב B academy
התמחות: היפ הופ
ימים פנויים: ימי א,ב,ג,ד,ה,ו, שבת - בוקר, ימי א,ב,ג,ד,ה,ו,שבת - ערב

נטע שריג - מורה לג'אז ומודרני, הסמכה בסטודיו B
התמחות: ג'אז ומודרני
ימים פנויים: ימי א,ב,ג,ד,ה - בוקר, ימי א,ב,ד - ערב

סיון הללי - מורה לבלט קלאסי, ג'אז, מחול מודרני
התמחות: בלט קלאסי, ג'אז, מחול מודרני
ימים פנויים: א, ג, ד בשעות הערב, יום ו' בבוקר

לירן מטלון - מורה להיפ הופ, ג'אז וסגנונותיות מחול מודרני ובלט קלאסי, הסמכה במכללת סמינר הקיבוצים
התמחות: היפ הופ, ג'אז וסגנונותיות מחול מודרני ובלט קלאסי
ימים פנויים: יום ג - ערב, יום ה - בוקר

עדי אלון - מורה לקלאסי מודרני, יוגה, הסמכה במכללת סמינר הקיבוצים
התמחות: מורה לקלאסי מודרני, יוגה
ימים פנויים: ימי ב,ג - בוקר, יום ה - ערב

אסנת רפפורט - מורה למחול מודרני עכשווי ומחול מזרחי, הסמכה בוינגייט
התמחות: מחול מודרני עכשווי ומחול מזרחי
ימים פנויים: ימי ב,ג,ד,ה,ו - בוקר, ימי ב,ג,ד,ה,שבת - ערב

מיכל גרינברג - מורה לפולקלור וג'אז, הסמכה במכללת קיי
התמחות: פולקלור וג'אז
ימים פנויים: ימי ב,ד - בוקר ימי א,ב,ג,ד,ה - ערב

תמר ברודצקי - מורה לג'אז, הסמכה בסמינר הקיבוצים
התמחות: ג'אז
ימים פנויים: ימי א,ד,ה - בוקר, ימי א,ד,ה - ערב

נועה פיטליק - מורה לריקוד אירי, הסמכה ב"קונגרס המורים לריקוד אירי" - An Comhdhail Muinteoiri Na Rinc
התמחות: ריקוד אירי
ימים פנויים: ימי א,ב,ג,ד,ה,ו,שבת - בוקר, ימי א,ב,ג,ד,ה,ו,שבת - ערב

הילה טחורש - מורה לפילאטיס , הסמכה בסטודיו B
התמחות: פילאטיס
ימים פנויים: א,ב,ג,ד,ה,ו,שבת - ערב, שבת - בוקר

נירית רכבי - מורה למחול מודרני, בלט קלאסי, הגיל הרך, קומפוזיציה, הסמכה בסמינר הקיבוצים
התמחות: מחול מודרני, בלט קלאסי, הגיל הרך, קומפוזיציה
ימים פנויים: א,ב,ג,ד,ה,ו - בוקר. א,ג,ד - ערב

דורית מאירוביץ - מורה לבלט קלאסי וג'אז מודרני, הסמכה בסטודיו בי
התמחות: בלט קלאסי וג'אז מודרני
ימים פנויים: יום ב - בוקר , יום ד - ערב

אפרת נחמה - מורה למחול מודרני וקומפוזיציה, הסמכה במכללת אורות ישראל באלקנה
התמחות: מחול מודרני וקומפוזיציה
ימים פנויים: ימי א,ב,ד,ה - בוקר. ימי א,ב,ד - ערב

תמר שטיין - מורה לג'אז, ג'אז מודרני, בלט, הסמכה בסמינר הקיבוצים ווינגייט
התמחות: ג'אז, ג'אז מודרני, בלט
ימים פנויים: ימי א,ד,ה,ו,שבת - בוקר. ימי א,ד,ה,ו,שבת - ערב

ענת טנא - מורה למודרני, קלאסי, אימפרוביזציה, כוראוגרפיה, קומפוזיציה, הסמכה בהאקדמיה הגבוהה בירושלים
התמחות: מודרני, קלאסי, אימפרוביזציה, כוראוגרפיה, קומפוזיציה
ימים פנויים: ימי ד,ו - בוקר, ימי ג, ד - ערב

מירית לוי - מורה לקדם בלאט, ג'אז מורחב, היפ הופ, פאנקי, הסמכה בווינגייט
התמחות: קדם בלאט,ג'אז מורחב,היפ הופ ,פאנקי
ימים פנויים: ימי ב,ג - בוקר, ימי ב,ג,ד - ערב

לילך רובין - מורה לריקודי בטן , הסמכה בקורסים והתשלמויות בארץ ובחו"ל
התמחות: ריקודי בטן
ימים פנויים: ימי ב,ו - בוקר, ימי א,ג,ד - ערב

מיכל שירלי ודויד - מורה לסווינג, לינדי הופ וצ'ארסלטון
התמחות: סווינג, לינדי הופ וצ'ארסלטון
ימים פנויים: א, ג, ד בשעות הערב, יום ו' בבוקר

נופר לוינגר - מורה לבלט קלאסי, ג'אז, הסמכה בהאקדמיה הגבוהה למחול בירושלים
התמחות: בלט קלאסי, ג'אז
ימים פנויים: ימי ה,שבת - בוקר, ימי ב,ג,ה,ו,שבת - ערב

איילה בן זקן - מורה להיפ-הופ, ג'אז, פולקלור ישראלי, הסמכה בווינגייט
התמחות: היפ-הופ, ג'אז, פולקלור ישראלי
ימים פנויים: ימי ה,ו - בוקר, ימי ג,ד,ה - ערב

לירון דותן - מורה לטרום בלט,ג'אז, בלט, מודרני, אימפרוביזיציה, הסמכה בהאקדמיה למוסיקה ומחול בי"ם
התמחות: טרום בלט, ג'אז, בלט, מודרני, אימפרוביזיציה
ימים פנויים: ימי א,ד,ה,ו,שבת - בוקר ימי ב,ה,ו, שבת - ערב

הילה שובלי - מורה לג'אז , הסמכה בווינגייט
התמחות: ג'אז
ימים פנויים: ימי א,ג,ה - בוקר ימי א,ג,ד - ערב

אייל קון - מורה להיפ הופ, פאנקי, סטריט ג'אז
התמחות: היפ הופ, פאנקי, סטריט ג'אז
ימים פנויים: ימי א, ב,ג,ד,ה, - בוקר ימי א,ב,ג,ד,ה,שבת - ערב

נעמי קחילה - מורה למחול מזרחי, הסמכה אצל אורלי פורטל
התמחות: מחול מזרחי
ימים פנויים: יום א - בוקר/ערב, יום ג - בוקר/ערב, יום ד - בוקר, יום ה - בוקר/ערב, יום ו - בוקר/ערב, יום שבת - בוקר/ערב

דקלה תומר - מורה ללימוד ריקודי בטן, ריקודי בטן ארועים , הסמכה במכון וינגייט
התמחות: לימוד ריקודי בטן, ריקודי בטן ארועים
ימים פנויים: ימי א,ב,ג,ד,ה,ו,שבת - בוקר ימי א,ב,ג,ד,ה,ו,שבת - ערב

רעות גונן - מורה למחול מודרני, ג'אז, הסמכה בסמינר הקיבוצים, ווינגייט
התמחות: מחול מודרני, ג'אז
ימים פנויים: א, ג, ד בשעות הערב, יום ו' בבוקר

רותם סימנה - מורה לבלט, מודרני, ג'אז ועיצוב הגוף, הסמכה באקדמיה הגבוהה למחול בירושלים
התמחות: בלט, מודרני, ג'אז ועיצוב הגוף
ימים פנויים:ימי א,ב,ג,ד,ה,ו - בוקר, ימי א,ג,ד - ערב

אסנת ויגדור-נחשון - מורה לבלט קלאסי, מחול מודרני, תנועה לגיל הרך, אימפרוביזציה
התמחות: בלט קלאסי, מחול מודרני, תנועה לגיל הרך, אימפרוביזציה
ימים פנויים: ימי א - בוקר/ערב, ג,ד - ערב

עדי בוקאי - מורה למודרני גאז מודרני סדנאות במחול אפריקאי, הסמכה בוינגייט
התמחות: שיעורי מחול מודרני, גאז מודרני וסדנאות במחול אפריקאי
ימים פנויים: יום א - בוקר, יום ב - ערב, יום ד - ערב, יום ו - בוקר

אורית שלום - מורה לריקוד אירי
התמחות: ריקוד אירי
ימים פנויים: א, ב, ד, ה - ערב

מיירן שדה - מורה לבלט קלאסי ומודרני
התמחות: בלט קלאסי ומודרני
ימים פנויים: ימי א,ב,ג,ד,ה - בוקר וערב

 


בניית אתרים , מתווך , חברת הובלות Cargo MS , קורס נדל"ן ,תוכנת הנהלת חשבונות מנג'ר , שי לעץ גיזום עצים , צלילה חופשיתארז מנעולים תל אביבהמלצות פורטל ריקוד , תריסי נירשני יעקובי מעצבת תכשיטים , תקליטן , קורס סקיפרים במועדון יאכטות BlueWave ,  הפרעות אכילה , עורך דין תאונות דרכים , עורך דין מסחריהרכב בוסה טריו , Matinee Cosmetics