ריקוד - פורטל ריקודים , בתי ספר לריקוד ,רקדנים, רקדניות, סלסה, מחול, פלמנקו, קפואירה, ריקודים סלוניים,נולד לרקוד

מערך שיעור

 

                        

 

 

 

שיעור 1:

הכרות ראשונה ע"י דו שיח בין המדריך לילדים על תרבות והיסטוריית הברייקדאנס וההיפ הופ. מסע בזמן לתחילתו של סגנון ריקוד שהתפתח ברחובות ארה"ב, והפך לתרבות רחוב בכל רחבי העולם. לאחר דיאלוג קצר שיכניס את כולם לסקרנות, אנחנו מתחילים לרקוד את תנועות הבסיס תוך כדי חימום הגוף.

 

שיעור 2:

נלמד את המאפיינים הבסיסים של אומנות הבי באוינג, טופ רוק, פוט רוק, פריזים. בסוף השיעור כל ילד ידע את המושגים הבסיסיים של הברייקדאנס. בשלב זה נוצר חיבור בין התלמיד לעולם הברייקדאנס מה שמאפשר לו להיכנס למעגלים, להפגין יכולת חדשה  ולגלות עולם חדש, עולם הברייקדאנס.

 

שיעור 3:

שיעור ברמה יותר מתקדמת. עבודה על טכניקה ע"י מתיחות והכנה לתרגילי אקרובאטיקה,שהם בעצם סימני הברייקדאנס המובהקים -  "פאור מובזס" ואקרובאלנס. בתום השיעור נפתח מעגל ברייקדאנס בו כל ילד יתן את האימפרוביזציה שלו , ביטוי עצמי ביצירה.

 

 

מהלך שיעור:

 

1.חימום ומתיחות.

2.תיאוריה / היסטוריה של התרגיל.

3.טכניקה.

4.הדגמת תרגיל  ואפשרות לשלב אותו במהלכים שונים.

 

 

 

לפרטים והרשמה חיגו: 03-6290612 / 050-8478958

 

 

 


בניית אתרים , מתווך , חברת הובלות Cargo MS , קורס נדל"ן ,תוכנת הנהלת חשבונות מנג'ר , שי לעץ גיזום עצים , צלילה חופשיתארז מנעולים תל אביבהמלצות פורטל ריקוד , תריסי נירשני יעקובי מעצבת תכשיטים , תקליטן , קורס סקיפרים במועדון יאכטות BlueWave ,  הפרעות אכילה ,רונן ברק עורך דין תאונות דרכים , עורך דין מסחריהרכב בוסה טריו , Matinee Cosmetics