ריקוד - פורטל ריקודים , בתי ספר לריקוד ,רקדנים, רקדניות, סלסה, מחול, פלמנקו, קפואירה, ריקודים סלוניים,נולד לרקוד

היסטוריה

 

 

 

 

 

בתחילת דרכה של הקבוצה היה קשה מאוד למצוא  שם שישקף את אופי חברי הקבוצה. אותם אנשים שחיים, אוכלים, ישנים וחושבים ברייקדאנס 24 שעות ביממה. לאחר התלבטות רבה הגענו למסקנה שהשם "ברייקרהוליקס"= "מכורים לברייקדאנס" זה מי שאנחנו. כדי להצטיין באומנות זו נדרשים לא רק קואורדינציה, כוח, גמישות וכושר גופני אלא גם איזושהי רמה של מחויבות והקרבה עצמית שגדלה מאהבה. מנקודה זו נולדה הרוח של הברייקרהוליקס ואותם עקרונות וערכים נדרשים מכל מי שמצטרף לקבוצה, כך שהקבוצה מתנהלת כמשפחה על ידי קשר הדוק המושתת על כבוד ואמון.

 

 

הכל התחיל בשנת 2005 אחרי התחרות הבינלאומית "Boty"  בגרמניה בה ייצגה קבוצת LAU את ישראל. אז חברו יחדיו מספר אמני ברייקדאנס שנפרדו מאותה קבוצה עקב חילוקי דעות  וביחד  הקימו את הגרעין שממנו צמחה חבורת הברייקרהוליקס. בהיסטוריה הצעירה שלה זכתה קבוצת ברייקרהוליקס בתארים רבים ביניהם זכייה במקום ראשון בתחרות Urban Motomusic בשנים 2006 ו-2007. תחרות זו נחשבת לאירוע הגדול של השנה בסצנת ההיפהופ בארץ מה שביסס את מעמדה של ברייקרהוליקס כאחת הקבוצות הבולטות בארץ.

 

 

 

 


בניית אתרים , מתווך , חברת הובלות Cargo MS , קורס נדל"ן ,תוכנת הנהלת חשבונות מנג'ר , שי לעץ גיזום עצים , צלילה חופשיתארז מנעולים תל אביבהמלצות פורטל ריקוד , תריסי נירשני יעקובי מעצבת תכשיטים , תקליטן , קורס סקיפרים במועדון יאכטות BlueWave ,  הפרעות אכילה ,רונן ברק עורך דין תאונות דרכים , עורך דין מסחריהרכב בוסה טריו , Matinee Cosmetics