ריקוד - פורטל ריקודים , בתי ספר לריקוד ,רקדנים, רקדניות, סלסה, מחול, פלמנקו, קפואירה, ריקודים סלוניים,נולד לרקוד

ברייקרהוליקס למען הקהילה

בברייקרהוליקס למען הקהילה

...Keep it Real and never 4get  your source....

 

 

עם כל זאת שברייקדאנס הפך מסחרי ונכנס לעולם הבידור  אנחנו לא שוכחים את המקורות שבזכותם יש לנו עבר הווה ועתיד. אמנות הברייקדאנס -  אומנות שצמחה מתרבות אורבאנית והתפתחה ברחוב, בשכונות העוני, על ידי נוער שלא היה ברשותו אמצעים כלכליים להגיע למוסדות מחול מסודרים. אומנות הברייקדאנס נוגעת בבני נוער ללא הבדלי גזע, דת ומעמד חברתי, ומהווה פתרון בריא ויעיל להתמודדות עם בעיותיהם באשר הן.

 

קבוצת ברייקרהוליקס בשיתוף אולפן המשולש, חברת Serial colors, ומותג האופנה The Switch מפיקים מדי חודש מסיבת רחוב ברחבי הארץ, שכולה תרבות אורבאנית. המטרה היא לתת  אלטרנטיבה לנוער המתמודד עם מציאות קשה בחיי היום יום ובכך לשמר ולקדם את תרבות הברייקדאנס באוכלוסיות בישראל שאין באמצעותן לממן לעצמן תרבות פנאי.

 

))

So be on the look out 4 the next" keep it real" block party coming 2 a town near yours..

 

אולי המסיבה הבאה תהיה בשכונה שלך...

 

 


בניית אתרים , מתווך , חברת הובלות Cargo MS , קורס נדל"ן ,תוכנת הנהלת חשבונות מנג'ר , שי לעץ גיזום עצים , צלילה חופשיתארז מנעולים תל אביבהמלצות פורטל ריקוד , תריסי נירשני יעקובי מעצבת תכשיטים , תקליטן , קורס סקיפרים במועדון יאכטות BlueWave ,  הפרעות אכילה ,רונן ברק עורך דין תאונות דרכים , עורך דין מסחריהרכב בוסה טריו , Matinee Cosmetics