ריקוד - פורטל ריקודים , בתי ספר לריקוד ,רקדנים, רקדניות, סלסה, מחול, פלמנקו, קפואירה, ריקודים סלוניים,נולד לרקוד

השיעורים

נראה כי לימוד הברייקדאנס הפך לערך עליון והיווה תנאי בסיסי לפיתוח הברייקדאנס בסצנת ההיפ הופ בארץ, אולם עדיין אין מקומות רבים בהם ניתן ללמוד ברייקדאנס איכותי ומקצועי .

 

 לאחר פעילות ענפה רבת שנים בתחום הברייקדאנס ,קבוצת ברייקרהוליקס בניהולו של רוס אליהו, שמחה לבשר על פתיחת הסטודיו החדש בבוגרשוב 42. ההנחה הבסיסית היא בדרך חיים של התמכרות לתנועה. אנו מאמינים שתנועה  היא צורך מולד וכל אחד יכול להרגיש את הביט הפנימי שלו בכל שעה בכל יום. הנכם מוזמנים ללמוד מהטובים ביותר את סגנונות הברייקדאנס, היפהופ, מחול אפריקאי, ג'אז,פאנק ועוד..

 

חברת Breakerholics מספקת מדריכי ריקוד המאפשרים לך ללמוד מהטובים ביותר בסצנת הברייקדאנס בישראל- אחד על אחד או בקבוצה, עם צוות מורים מקצועי ומנוסה בתחום.

 

למי מיועד השיעור?

לכל מי ששואף לשפר את יכולות הריקוד שלו וללמוד את אומנות הביבווינג. השיעור מכוון לבנים שרוצים לשפר את הטכניקה שלהם בריקוד, ללמוד את  סגנון הברייקדאנס של קבוצת Breakerholics ולהיות b.boys. כמו כן השיעור מיועד גם לבנות שמעוניינות ללמוד אלמנטים מעולם הברייקדאנס הניתנים  לשילוב בריקוד ההיפהופ ולהיות B.grils אמיתיות.

 

 

איך בנוי השיעור?

לכל תלמיד נבנית תוכנית הדרגתית בהתאם ליכולות הפיזיות ההתחלתיות שלו והרקע התנועתי איתו הוא מגיע. במהלך השיעור ניתנת חשיבות עליונה לחימום הגוף ולטכניקה על מנת למנוע פציעות כך שהשיעור בנוי מחימום פלג גוף עליון, חיזוק מפרקי הידיים,גמישות מפרקים וכוח שרירים . בנוסף נלמד את המאפיינים הבסיסים של אומנות הבי באוינג תוך הקשבה לביט, טופ רוק, פוט רוק ופריזים. בשיעור ברמה מתקדמת יותר נעבור לעבודה על הטכניקה על ידי מתיחות והכנה לתרגילי אקרובאטיקה שהם בעצם סימני הברייקדאנס המובהקים -  "פאור מובזס" ו"אקרובאלנס". כל אלו הם רק חלק מהמושגים של שפת הברייקדאנס, אותם נלמד ונפתח בנפרד בכל שיעור עד שהתלמיד ירגיש שהוא מסוגל להיכנס למעגל ולהיות חלק מעולם חדש- עולם הברייקדאנס. מדריכי Breakerholics מאמינים כי כל רקדן  צריך לפתח את הסגנון האישי שלו, להמציא תנועות חדשות ומיוחדות ולבטא את עצמו דרך התנועה ורק כך להגיע לרמה גבוהה של תחרויות בין לאומיות.

 

שיעורי ברייקדאנס משפרים את היכולת הגופנית ומפתחים את יכולת הריקוד והאלתור בכל רקדן. 

 

שיעור נסיון  בתיאום מראש ניתן להיתקשר ל-

03-6290612 /050-8478958

 

 

 

 


בניית אתרים , מתווך , חברת הובלות Cargo MS , קורס נדל"ן ,תוכנת הנהלת חשבונות מנג'ר , שי לעץ גיזום עצים , צלילה חופשיתארז מנעולים תל אביבהמלצות פורטל ריקוד , תריסי נירשני יעקובי מעצבת תכשיטים , תקליטן , קורס סקיפרים במועדון יאכטות BlueWave ,  הפרעות אכילה ,רונן ברק עורך דין תאונות דרכים , עורך דין מסחריהרכב בוסה טריו , Matinee Cosmetics