ריקוד - פורטל ריקודים , בתי ספר לריקוד ,רקדנים, רקדניות, סלסה, מחול, פלמנקו, קפואירה, ריקודים סלוניים,נולד לרקוד

הפורטל הברזילאי בהרצה...    ברזיל בתל אביב - מסיבה ברזילאית כל שישי ב RESORT    

פאראנה - Parana

ברזיל פארנהפארנה הינה אחת ממדינות ברזיל. פארנה נמצאת בחלקה הדרומי של המדינה, וגובלת בפרגוואי ובארגנטינה. בעבר הייתה פארנה חלק ממדינת סאו פאולו, אך הופרדה ממנה בשנת 1853, כעונש על תמיכתה המאוחרת בהתקוממות שארעה ב-1842.

האירופאים מהווים כ-75 אחוז מהאוכלוסייה. קבוצות גדולות של ממהגרים אירופאים החלו להגיע לפארנה בסוף המאה ה-19, לרוב מפורטוגל, פולין, איטליה, גרמניה ואוקראינה.

בתחילת המאה ה-20, קלטה פארנה מהגרים נוספים מיפן, לבנון וסוריה. איכות החיים בפארנה היא מהגבוהות שבמדינות ברזיל (מדורגת רביעית עפ"י מדד הפיתוח האנושי). באופן יחסי לשאר מדינות ברזיל, יש בפארנה אחוזי פשיעה נמוכים יותר. כמו כן, ניתנת תשומת לב מיוחדת לבריאות ולחינוך.

בשנת 2001, עם בחירתו של המושל החדש, רוברטו רקויאו, החלה פארנה בתוכנית חינוכית גדולה בשם "פארנה דיגיטל". במסגרת התוכנית, הוקמו כ-5,000 מעבדות מחשבים המתבססות על מערכת ההפעלה גנו/לינוקס, שמשמשות את כלל תלמידי המדינה.

 • מקור: http://he.wikipedia.org/wiki/פארנה (מדינה)
 • פוז דו איגואסו - Foz Do Iguacu
  פוז דה איגואסו (Foz do Iguaçu) היא העיר השישית בגודלה במדינת פאראנה הברזילאית וה-12 בגודלה באזורה הדרומי של ברזיל, ובה אוכלוסייה של 270,000 תושבים. היא ממוקמת כ-500 ק"מ ממערב לקוריצ'יבה, עיר הבירה של פאראנה.
  מפלי האיגואסו
  סכר האיטאיפו
  פארק הציפורים
  קוריטיבה - Curitiba

   


  בניית אתרים , מתווך , חברת הובלות Cargo MS , קורס נדל"ן ,תוכנת הנהלת חשבונות מנג'ר , שי לעץ גיזום עצים , צלילה חופשיתארז מנעולים תל אביבהמלצות פורטל ריקוד , תריסי נירשני יעקובי מעצבת תכשיטים , תקליטן , קורס סקיפרים במועדון יאכטות BlueWave ,  הפרעות אכילה ,רונן ברק עורך דין תאונות דרכים , עורך דין מסחריהרכב בוסה טריו , Matinee Cosmetics