ריקוד - פורטל ריקודים , בתי ספר לריקוד ,רקדנים, רקדניות, סלסה, מחול, פלמנקו, קפואירה, ריקודים סלוניים,נולד לרקוד

הפורטל הברזילאי בהרצה...    ברזיל בתל אביב - מסיבה ברזילאית כל שישי ב RESORT    

העיר הינה אחת המתויירות ביותר בברזיל. רוב התיירים שבה הינם ברזילאים או ארגנטינאים, אולם גם תיירים אמריקנים, גרמנים, צרפתים וסינים פוקדים את המקום. תיירים ישראלים אינם נעדרים גם כן. בעיר כ-100 מלונות ואתרי אירוח.

בין האטרקציות העיקריות בעיר:

  • מפלי איגואסו - הינם מפלים מרהיבים ביופיים ובגודלם, חלקם מצויים בצד הברזילאי וחלקם (בהם המפל הגבוה ביותר ""Garganta do Diabo") בצד הארגנטינאי.
  • הפארק הלאומי איגואסו (Parque Nacional do Iguaçu) - גם כן שוכן הן בברזיל ובארגנטינה, משתרע היכן שמצויים המפלים.
  • סכר איטייפו, הנחשב למפעל ההנדסי השאפתני ביותר שבוצע באמריקה הדרומית מאז ומעולם. הסכר מספק כ-20% מתצרוכת החשמל של ברזיל ומועסקים בו (ישירות ובעקיפין) 5000 איש.
  • משולש הגבולות (Tríplice Fronteira), הממוקם היכן שנפגשים גבולותיהן של ברזיל, ארגנטינה ופרגוואי.
  • מסגד עומר איבן אל-חטב, המסגד הגדול ביותר מחוץ למזרח התיכון.
  • פארק הציפורים (Parque das Aves), ובו מגוון עשיר של ציפורי בר, וכן גן החיות של העיר - "Bosque Guarani".

רבים מתושבי העיר עובדים בעיר הסמוכה, סידד דל אסטה (Ciudad del Este). כל הסחר בין ברזיל ופרגוואי נעשה על גבי גשר הידידות (הקרוי Ponte da Amizade). ישנו גשר נוסף, "גשר האחווה" (Ponte da Fraternidade או Ponte Tancredo Neves), המחבר את פוז דה איגואסו עם שכנתה הארגנטינאית, פוארטו איגואסו, אולם חשיבותו של גשר זה נופלת מזו של הראשון. בשנים האחרונות סובל גשר הידידות מבעיות רבות כגון עומסי תנועה וחסימות.
פרט להפקת החשמל, בעיר תעשיות מעטות, בעיקר תעשיות טקסטיל בסיסי. בשל קשרה ההדוק עם תיירות, עלול כל משבר לפגוע אנושות בכלכלתה.
 

מקור: http://he.wikipedia.org/wiki/פוז דו איגואסו

הטקסט מוגש בכפוף ל־GNU Free Documentation License

מפלי האיגואסו
סכר האיטאיפו - Itaipu
פארק הציפורים
 

 


בניית אתרים , מתווך , חברת הובלות Cargo MS , קורס נדל"ן ,תוכנת הנהלת חשבונות מנג'ר , שי לעץ גיזום עצים , צלילה חופשיתארז מנעולים תל אביבהמלצות פורטל ריקוד , תריסי נירשני יעקובי מעצבת תכשיטים , תקליטן , קורס סקיפרים במועדון יאכטות BlueWave ,  הפרעות אכילה ,רונן ברק עורך דין תאונות דרכים , עורך דין מסחריהרכב בוסה טריו , Matinee Cosmetics