ריקוד - פורטל ריקודים , בתי ספר לריקוד ,רקדנים, רקדניות, סלסה, מחול, פלמנקו, קפואירה, ריקודים סלוניים,נולד לרקוד

הפורטל הברזילאי בהרצה...    ברזיל בתל אביב - מסיבה ברזילאית כל שישי ב RESORT    

מכירים אטרקציה נוספת שלחו לנו המידע וקבלו הזמנה זוגית למסיבה ברזילאית - לחצו כאן

Mangue Seco
בר קשאסיירה וכשמו הוא מתמחה בהגשת קשאסה. וכמובן יש מגוון עצום של כל סוגי הקשאסה. במקום יש תוכנית מגוונת של הופעות אומנים מקומיים בסגנונות הסמבה, פאגוד'י, שורו.

Estrela da Lapa
מועדון האסטרלה דו לאפה הוקם במבנה שנבנה בשנת 1898 המבנה שופץ בשנת 2005 ומארח מידי ערב להקות והרכבים מוסיקליים שונים ומגוונים.

MELT
מועדון ה MELT נפתח במאי 2005 ויש בו מגוון ערבים בסגנונות שונים: ממוסיקת האוס והיפהופ ועד ערבי סמבה רוק וסלסה, המועדון מארח את מיטב התקליטנים והלהקות בעיר.

Circo Voador
היכל הופעות בריו בשכונת ה LAPA, מיטב האומנים הברזילאים מופיעים ב Circo Voador.

Lapa
Lapa לאפה, שכונה במרכז העיר ריו הנחשבת למרכז הבואמיה הקאריוקה, ניתן למצוא בה מגוון עצום של ברים ומועדונים מכל הסוגים, ידועה גם בשל חומת הקשתות המפורסמת במרכז השכונה ה Arcos da Lapa.

Claro Hall
הוקם בספטמבר 1994, בבאהה דה טיז'וקה בריו דה ז'ניירו, ה Claro Hall הינו בית ההופעות והאירועים הגדול באמריקה הלטינית.

Rio Scenarium
Rio Scenarium, אחד הברים המפורסמים בריו ולאחרונה הוכתר על ידי מגזין לונדוני כאחד מעשרת הברים הטובים בעולם! המועדון הוא בר מהסוג casa de shows בר המארח הופעות של אמנים ולהקות חיות כל ערב ויש שלושה סבבים של הופעות שונות מידי ערב.

HELP!
דיסקוטק מהמפורסמים בריו ממוקם בחוף הקופהקבאנה. הדיסקוטק מושך אליו בעיקר תיירים.

 


בניית אתרים , מתווך , חברת הובלות Cargo MS , קורס נדל"ן ,תוכנת הנהלת חשבונות מנג'ר , שי לעץ גיזום עצים , צלילה חופשיתארז מנעולים תל אביבהמלצות פורטל ריקוד , תריסי נירשני יעקובי מעצבת תכשיטים , תקליטן , קורס סקיפרים במועדון יאכטות BlueWave ,  הפרעות אכילה ,רונן ברק עורך דין תאונות דרכים , עורך דין מסחריהרכב בוסה טריו , Matinee Cosmetics