ריקוד - פורטל ריקודים , בתי ספר לריקוד ,רקדנים, רקדניות, סלסה, מחול, פלמנקו, קפואירה, ריקודים סלוניים,נולד לרקוד

הפורטל הברזילאי בהרצה...    ברזיל בתל אביב - מסיבה ברזילאית כל שישי ב RESORT    

העיר ריו דה ז'ניירו Rio De Janeiro , שמה כשם מדינת ריו דה ז'ניירו, הידועה גם בכינויה Cidade Maravilhosa - העיר המופלאה או פשוט ריו, ממוקמת בדרום מזרח ברזיל, העיר היתה בירתה השניה של ברזיל והחליפה את העיר סלבדור בשנת 1763 והחזיקה בתואר כמעט 200 שנים עד שנת 1960. בפי רבים ריו היא העיר היפה בעולם ומפורסמת בזכות השילוב המדהים של המיקום המופלא שלה הכולל הרים תלולים, חופים מוזהבים, איים טרופיים והיער האטלנטי.

העיר ריו דה ז'ניירו מפורסמת לא פחות גם בזכות חגיגות הקרנבל, בתי הספר לסמבה, חופי הקופקבנה איפנמה ולבלון, הקורקובדו - הפסל הענק של ישו שמשקיף על העיר מלמעלה, איצטדיון המרקנה, איצטדיון הכדורגל הגדול בעולם, הר הסוכר המתנשא מעל מפרץ גואנברה. ריו היא גם העיר בעלת היער הגדול בעולם בתוך שטח אורבני - יער טיז'וקה.

אוכלוסיית העיר מוערכת בין 6 ל- 11 מיליון תושבים. ריו מסמלת מקום אקזוטי של בחורות מולאטיות יפהפיות הלובשות טנגה ורוקדות בחושניות, חופים נהדרים והרים מיוערים, בשר צלוי ומשקאות בטעמים נפלאים, להטוטני כדורגל ומוזיקה קצבית כגון פגודי וסמבה.

אטרקציות
חיי לילה
חופים
מסעדות
בתי מלון ואכסניות
בתי ספר לסמבה

 


בניית אתרים , מתווך , חברת הובלות Cargo MS , קורס נדל"ן ,תוכנת הנהלת חשבונות מנג'ר , שי לעץ גיזום עצים , צלילה חופשיתארז מנעולים תל אביבהמלצות פורטל ריקוד , תריסי נירשני יעקובי מעצבת תכשיטים , תקליטן , קורס סקיפרים במועדון יאכטות BlueWave ,  הפרעות אכילה ,רונן ברק עורך דין תאונות דרכים , עורך דין מסחריהרכב בוסה טריו , Matinee Cosmetics