ריקוד - פורטל ריקודים , בתי ספר לריקוד ,רקדנים, רקדניות, סלסה, מחול, פלמנקו, קפואירה, ריקודים סלוניים,נולד לרקוד

הפורטל הברזילאי בהרצה...    ברזיל בתל אביב - מסיבה ברזילאית כל שישי ב RESORT    

אמזוניה - Amazonia

אמזונאס ברזילאמזוניה או אמזונאס הינה המדינה מדינות ברזיל הגדולה ביותר בברזיל וממוקמת באזור הצפוני של המדינה. שכנותיה הן (מצפון בכיוון השעון) רוראיימה, פארה, מאטו גרוסו, רונדוניה, אקרי. יש לה גבול משותף עם פרו, קולומביה וונצואלה. גבול זה כולל גם את מחוז אמזונאס של קולומביה ואת מדינת אמזונאס שבונצואלה (אין לה גבול עם אזור האמזונאס שבפרו). שטח מדינת אמזונאס מכוסה ברובו ביערות גשם המכסים את רוב שטח יער האמזונאס. המדינה נקראת על שם נהר האמזונאס. במדינת אמזונאס נמצא ההר הגבוה בברזיל; פיקו דה נבלינה הנמצא 2,994 מטר מעל גובה פני הים.

המדינה מכוסה כמעט לחלוטין ביערות גשם, 98% על פי גורמים רשמיים. התבליט שלה מחולקת לשלושה סוגים: 

igapos - אזור מוצף תמידית, שורשי צמחים שוקעים במים.
varzeas - גבוה יותר מ־igapos, האדמה מוצפת רק כשהנהרות מגיעים לשיאם במהלך עונה רצופת גשמים. רמה נמוכה - הגבוה ביותר, אף פעם אינו שוקע.

שטח רחב ומגוון זה מושך לשטח האמזונאס תיירים רבים.  הדגל אומץ על־פי חוק מספר 1513 ב־14 בינואר, 1982. 25 הכוכבים בפינה השמאלית-עליונה מייצגים את 25 העיריות אשר התקיימו ב־4 באוגוסט, 1897. הכוכב הגדול יותר מייצג את עיר הבירה מנאוס. שני הפסים הלבנים האופקיים מסמלים תקווה בעוד שהפס האדום באמצע מסמל את ההתגברות על המאבקים.

  • מקור: http://he.wikipedia.org/wiki/אמזונאס (מדינה)
  • מנאוס - Manaus

     


    בניית אתרים , מתווך , חברת הובלות Cargo MS , קורס נדל"ן ,תוכנת הנהלת חשבונות מנג'ר , שי לעץ גיזום עצים , צלילה חופשיתארז מנעולים תל אביבהמלצות פורטל ריקוד , תריסי נירשני יעקובי מעצבת תכשיטים , תקליטן , קורס סקיפרים במועדון יאכטות BlueWave ,  הפרעות אכילה ,רונן ברק עורך דין תאונות דרכים , עורך דין מסחריהרכב בוסה טריו , Matinee Cosmetics