ריקוד - פורטל ריקודים , בתי ספר לריקוד ,רקדנים, רקדניות, סלסה, מחול, פלמנקו, קפואירה, ריקודים סלוניים,נולד לרקוד

הפורטל הברזילאי בהרצה...    ברזיל בתל אביב - מסיבה ברזילאית כל שישי ב RESORT    

אטרקציות במורו דה סאו פאולו

אטרקציות במורו דה סאו פאולו

הרבה מטיילים מגיעים למורו בעיקר כדי לשכב ולהסתלבט באחד החופים המדהימי ולהינות מהאווירה הכיפית והחופשית, אבל האי מורו דה סאו פאולו מציע מעבר לכך עוד מגוון פעילויות טיולים ואטרקציות שמומלץ לבדוק:

טיול בסירה, טרקטורונים או בג'יפים. טרקים רגליים קצרים או ארוכים. אומגה, גלישה, צלילה. לחובבי השיט ניתן אף להשכיר יאכטה או קטאמאראן.

קפוארה - ניתן להצטרף לקבוצת הקפוארה באי ולהתאמן בשיעורי קפוארה.

חיי לילה - חיי הלילה מתחילים תמיד ברחוב הראשי של מורו, ובאי יש שני רחובות מרכזיים בהם ניתן לפגוש את רוב האנשים הנמצאים באי. כאן יש מגוון מסעדות וברים חנויות בגדים ומזכרות. ובכיכר המרכזית יש שוק ששווה ביקור. אחרי חצות מתחילה המסיבה! יש כמה מקומות בילוי מרכזיים באי המושכים אליהם את מירב המבלים. תמיד ניתן להתעדכן על המקומות החמים אצל המקומיים.

 


בניית אתרים , מתווך , חברת הובלות Cargo MS , קורס נדל"ן ,תוכנת הנהלת חשבונות מנג'ר , שי לעץ גיזום עצים , צלילה חופשיתארז מנעולים תל אביבהמלצות פורטל ריקוד , תריסי נירשני יעקובי מעצבת תכשיטים , תקליטן , קורס סקיפרים במועדון יאכטות BlueWave ,  הפרעות אכילה ,רונן ברק עורך דין תאונות דרכים , עורך דין מסחריהרכב בוסה טריו , Matinee Cosmetics