ריקוד - פורטל ריקודים , בתי ספר לריקוד ,רקדנים, רקדניות, סלסה, מחול, פלמנקו, קפואירה, ריקודים סלוניים,נולד לרקוד

הפורטל הברזילאי בהרצה...    ברזיל בתל אביב - מסיבה ברזילאית כל שישי ב RESORT    

טנירה דה סילבה – זמרת ברזילאית

טנירה, זמרת ברזילאית שחיה ומופיעה בארץ במועדונים ברזילאיים ואירועים שונים, הופעותיה של טנירה מלאות אנרגיה והתלהבות וכזמרת ברזילאית היא אוהבת לתת לקהל את האנרגיות השמחה והאהבה המאפיינים את הקרנבל הברזילאי. טנירה מקפידה לשמור בהופעותיה על רפרטואר מגוון חדשני הכולל בעיקר להיטים ברזילאיים מכל הזמנים ושילוב של להיטים חדשים ועדכניים.

נולדה ב NATAL , ריו גרנדה דו נורטי – צפון ברזיל, בגיל 17 עלתה לארץ - אהבתה  השנייה.
בילדותה בברזיל טנירה גדלה לתוך מוסיקת הפוהו, מוסיקת אקורדיון מלאת חיים ושמחה. כבר מגיל צעיר טנירה הרגישה את המוסיקה זורמת בעורקיה. בשנת 1997 טנירה החלה להופיע ומאז היא משמחת את עם ישראל עם אהבתה הגדולה – המוסיקה.

טנירה שרה בעיקר בפורטוגזית אבל גם בעברית וספרדית (עם מבטא ברזילאי כמובן) הרפרטואר שלה מורכב מסגנונות המוסיקה האהובים עליה: מבוסה נובה, MPB – מוסיקה פופולארית ברזילאית וסמבה ועד סמבה רגאיי ואפרו ברזילאית של סלבדור באהיה – סגנונות קצביים ואנרגטיים המאפיינים את הקרנבלים בברזיל, וכמובן פוהו, המוסיקה המאפיינת את עיר הולדתה.

לחצו לצפייה בגלריית תמונות של טנירה דה סילבהטנירה מגיל צעיר אהבה לשיר והחלה לשיר באופן מקצועי כשהחלה להופיע עם הרכב משלה בפאב התל אביבי: "לטינו בר" . טנירה הופיע בלטינו בר במשך תקופה של חמש שנים עד שהמקום נסגר. במקביל להופעותיה כזמרת היא החלה להופיע כזמרת הבית במועדון הפורטו לוקו המיתולוגי, בערבים הברזילאיים במועדון.

במהלך השנה האחרונה טנירה החלה להופיע גם עם להקת קוקו לוקו במופע הברזילאי הגדול: "ברזיל זה כאן". ואף הוזמנה יחד עם קוקו לוקו להופיע בחודש אפריל 2006 בקלן, גרמניה, בהפקת ענק לחברה בינלאומית. זו לא הייתה ההופעה הראשונה של טנירה מעבר לים,  טנירה הספיקה להופיע בגרמניה בשנת 2000 יחד עם בטוקדת אמזונס.

טנירה הופיעה בתוכנית הטלוויזיה של דורי בן זאב, "שירים שנשארים".
בתחילת דרכה טנירה הופיעה במהלך עונה שלמה בתוכנית של "יאיר לפיד" כחלק מלהקת הבית של התכנית.

הופעותיה של טנירה מלאות אנרגיה והתלהבות וכזמרת ברזילאית היא אוהבת לתת לקהל את האנרגיות השמחה והאהבה המאפיינים לחצו לצפייה בגלריית תמונות של טנירה דה סילבהאת הקרנבל הברזילאי. טנירה מקפידה לשמור בהופעותיה על רפרטואר מגוון חדשני הכולל בעיקר להיטים ברזילאיים מכל הזמנים ושילוב של להיטים חדשים ועדכניים.

את ההשראה להופעותיה מקבלת טנירה מזמרות ברזילאיות מוכרות כמו: דניאלה מרקורי, איווטי סנגאלו, ומרגרטי מנזס. בין המוסיקאים האהובים עליה גם הזמרת הברזילאית Alcione , ריקי גל ואהוד מנור.

 

לצפייה בגלריית תמונות של הזמרת טנירה דה סילבה - לחצו כאן!

ניתן להזמין את טנירה להופיע באירועים עם הרכב שלה או בשילוב עם הרכב של "קוקו לוקו".

ההרכבים של טנירה:

  1. הרכב בוסה נובה: טנירה בליווי 3 נגנים: גיטרה, בס, תופים – הרפרטואר בהרכב זה כולל שירים ברזילאיים מוכרים ומתאים בעיקר למופע מוסיקלי אינטימי או לקבלות פנים באירועים, תיאטרון, פאבים.
  2. הרכב מסיבת ריקודים ברזילאי: טנירה בליווי 5 נגנים: גיטרה, בס, תופים, קלידים, כלי הקשה – הרפרטואר בהרכב זה כולל להיטי קרנבל מרקידים בשילוב עם מוסיקה ברזילאית פופולרית ומתאים למסיבת ריקודים.
  3. בהרכב של להקת הקרנבל של קוקו לוקו: הרכב הכולל 12 נגנים וזמרים – מסיבת קרנבל אולטימטיבית בהרכב גדול ועוצמתי כמו בברזיל.

להזמנת טנירה לאירועים וקבלת פרטים יש למלא הפרטים בטופס...לחצו לצפייה בגלריית תמונות של טנירה דה סילבה

נמען/נים
*נושא
*תוכן ההודעה
*שם פרטי
*שם משפחה
*דואר אלקטרוני
כתובת
עיר
*טלפון
*טלפון נייד

 תגובות הוסף תגובה
לא רשומות תגובות למאמר זה.

 


בניית אתרים , מתווך , חברת הובלות Cargo MS , קורס נדל"ן ,תוכנת הנהלת חשבונות מנג'ר , שי לעץ גיזום עצים , צלילה חופשיתארז מנעולים תל אביבהמלצות פורטל ריקוד , תריסי נירשני יעקובי מעצבת תכשיטים , תקליטן , קורס סקיפרים במועדון יאכטות BlueWave ,  הפרעות אכילה ,רונן ברק עורך דין תאונות דרכים , עורך דין מסחריהרכב בוסה טריו , Matinee Cosmetics